Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe rowery focus opinie

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7335
      Marex
      Participant

      Od razu zaznaczam,że sorki jeżeli ten temat był już na forum poruszony,ale nie mogłem niestety nigdzie znaleźć. Chciałbym zapytać jakie są Wasze opinie o rowerach Focus. Nie ukrywam,że trochę mnie zainteresowały te rowery, zwłaszcza, że zbliżają się urodziny mojego taty i chciałbym kupić mu coś porządnego? z góry dzięki za odpowiedzi

    • #7547
      AAD9
      Participant

      Jeśli szukasz czegoś porządnego to dobra firma, niestety ceny potrafią być bardzo wysokie, ale jakość rowerów Focus jest świetna, nie psują się i można jeździć przez lata

    • #7551
      Aleksyn
      Participant

      Rzeczywiście ceny wysokie, ale może warto teraz poszukać, sezon się nie zaczął w pełni więc może być trochę taniej, a dodatkowo można jeszcze złapać modele na wyprzedaży z poprzedniego rocznika

    • #7843
      Marex
      Participant

      cześć Wam. Zakupiłem dziś Focusa Raven Rookiego. Wstepnie jestem zachwycony,bardzo dobrze wykonany,dobre ma oprzyrządowanie,nawet bardzo dobre. Zdam relacje po kilku dłuższych jazdach 🙂

    • #7850
      Kamilly
      Participant

      Tak zerknąłem z ciekawości na tego Ravena. Rzeczywiście kawał fajnej maszyny. Gdzie kupiłeś i za ile? Nowy?

    • #7861
      Marex
      Participant

      Kupiłem go w lokalnym w sklepie w Skarżysku (akurat byłem w trasie Kraków-Warszawa). Teoretycznie rower kosztował 1199 zł ale udało mi się 99 zł urwać 🙂 Nówka,nówka

    • #7868
      Grzegorz74
      Participant

      Ja osobiście nie korzystałem nigdy z roweru Focusa,ale słyszałem złe opinie niestety. Ale ile ludzi tyle opinii niestety

    • #7875
      K8
      Participant

      Dlaczego złe? co dokładniej słyszałeś jak można wiedzieć?

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.