Sklep Prawie.PRO Forums Osprzęt rowerowy Koła i obręcze Alexrims AT470 – jakie są wasze opinie?

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • #2026
      Jan Rymsza
      Participant

      Hej. W Romecie Huragan 3.0 posiadam obręcze Alexrims AT470. Co do oznaczenia nie mam pewności, ale podejrzewam, że to jest to samo co montuje w budżetowych szosówkach Kross. Pytanko – czy narzekacie na tej klasy koła? Ja zastanawiam sie nad ich wymianą. Łatwo się gną i są mało sztywne.

    • #2027

      Mam takie koła w Krossie Vento 4.0. Pytanie ile te Alexrims już nawinęły tobie asfaltu. Ja zrobiłem około 2000.
      Na początku trochę się gięły – miałem dwie wizyty na dzień dobry i je bez problemu wycentrowano i wszystkie szprychy dość mocno napięto. Potem nie było już problemów. Jedynie co to teraz walczę ze strzelającymi szprychami, ale nie do końca wiadomo czy to wina obręczy.

      Generalnie moje koła nie są złe, bo piasty sygnowane są logo Shimano. Nie mniej są ciężkie i jak wspomniałeś – mało sztywne. Stąd zamierzam po prostu je zajechać na śmierć, a potem kupić coś lepszego do powiedzmy 2000 PLN. Tyle moich opinii.

    • #3604
      JednosladyTrendy
      Participant

      A masz już coś konkretnego na oku czy temat odkładasz dopiero do wiosny? Pytam bo znajomy zastanawia się teraz nad inwestycją w nowy osprzęt do swojego roweru wiadomo koła i piasty również w to wliczam i być może będę mógł mu coś podpowiedzieć

      • #3617

        Już kupiłem Mavic Cosmic Elite. Moge polecić. Przepaść.

Viewing 2 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.