Sklep Prawie.PRO Forums Osprzęt rowerowy Jak zamontować fotelik dla dziecka na rowerze?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6378
      Aleksyn
      Participant

      Dobry wieczór wszystkim. Chciałbym zamontować na rowerze fotelik dla dziecka.Nigdy tego nie robiłem więc mam pytanie w jaki sposób fotelik montowany jest do bagażnika ewentualnie z przodu do kierownicy? Czy w zestawie z fotelikiem dostane również elementy do zamontowania go?

    • #6463
      K8
      Participant

      Cześć Aleksyn. Ja w swoim rowerku siodełko zamontowane mam na kierownicy,wydaje mi się,że to bezpieczniejsze niż taki fotelik na bagażniku, masz dziecko cały czas na oku. A co do montażu to chyba po prostu tam śruby są jakieś .

    • #6477
      Grzegorz74
      Participant

      też polecałbym zamontować fotelik na kierownicy z przodu. I tak jak mówi K8,zrób montowanie na najzwyklejsze śruby

    • #6700
      K8
      Participant

      i jak Aleksyn,udało sie?

    • #6740
      Marex
      Participant

      czy ja wiem czy bezpieczniejsze gdy fotelik jest na kierownicy.. Na bagażniku jest znacznie stabilniej

    • #6757
      qolarz
      Participant

      Jeżeli chodzi o bagażnik to dostaniesz w zestawie specjalnie blaszki mocujące,natomiast na kierownicę to często są foteliki takie nakładane bez żadnych mocowań

    • #6762
      Natalia9111
      Participant

      z tego co pamiętam kiedyś nie miałam problemu z przykręceniem fotelika do bagażnika. Jeżeli kobieta nie miała z tym problemy Ty tym bardziej nie bd miał

    • #6781
      Aleksyn
      Participant

      tak,udało się. Wybrałem fotelik na bagażnik. Zamocowanie odbywa się za pomocą specjalnych uchwytów dokręcanych śrubą. Pozdrawiam

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.