Sklep Prawie.PRO Forums Trening Skurcze mięśni – jak sobie poradzić

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6798
      qolarz
      Participant

      Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem skurczy mięśni podczas jazdy rowerem. Najczęściej skurcze łapią mnie w dolnej części prawej łydki. Do tego stopnia,że mam problemy z pedałowaniem… Nie pomagają leki niestety. Ma ktoś na to jakieś patenty?

    • #6948
      JacekK
      Participant

      może jakieś masaże? dużo kawy pijesz? ale z drugiej strony skoro skurcz łapie CIę tylko w jednej łydce.. może jest coś nie tak z nią? poza skurczami nie masz innych bóli?

    • #6962
      K8
      Participant

      stawiam na braki magnezu. Mam często podobnie gdy nie łykam tabletek z magnezem. Zrobisz najlepiej gdy przejdziesz się z tym do lekarza

    • #6977
      Aleksyn
      Participant

      dolna część łydki? może to ból promieniujący np od ścięgna ahillesa?

    • #6984
      Natalia9111
      Participant

      Uważam,że skoro masz problemy z pedałowaniem to raczej to nie jest wina tylko skurczu mięśnia. To może być rzeczywiście coś ze ścięgnami ewentualnie zerwałeś mięsień ..

    • #6999
      Marex
      Participant

      Miałem tak samo i potwierdzam to co napisała Natalia. Zerwany mięsień, lepiej przejdź się z tym do lekarza

    • #7034
      Bolek
      Participant

      ale przecież występują silne skórcze poziomem bólu dorównujące zerwanemu mięsniowi. Póki co nie straszcie kolegi 🙂

    • #7068
      JacekK
      Participant

      Też uważam,że to nie jest wina zerwanego mięśnia. Ewentualnie nadwyrężone ścięgno. Ale to chyba najlepiej do lekarza iść. Powodzenia 🙂

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.