Sklep Prawie.PRO Forums Osprzęt rowerowy Dobry uchwyt rowerowy na telefon to….

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6485
      Aleksyn
      Participant

      Witam. Planuje w najbliższym czasie zakup uchwytu na telefon,taki na kierownicę. Możecie polecić jakie Wy macie? lub może ma ktoś patent żeby zrobić taki samemu ?

    • #8139
      Bolek
      Participant

      Ja od dawna korzystam z Forevera Bh-100,drogi nie jest,a jest dosyć fajny w montażu i użytkowaniu.

    • #8173
      Cerny
      Participant

      Każdy się nada 😉

    • #8190
      Grzegorz74
      Participant

      Da się zrobić samemu też. Kwestia pomysłowości. Druga sprawa jest taka,że wygodniejszy wydaje mi się taki uchwyt na rzep do ręki

    • #8202
      Cerny
      Participant

      Tez osobiście preferuje pokrowiec na ramię. Z takimi przyczepianymi na kierownicę trzeba uważać,potrafią spadać od drgań na dołach itp

    • #8205
      Kamilly
      Participant

      Potwierdzam. Kiedyś rozwaliłem sobie w ten sposób telefon w górach więc stanowczo odradzam Wam kupować uchwytów na ramę lub kierownicę.

    • #8220
      Monia1996
      Participant

      Oj, to musiało być przykre. A co do uchwytów do telefonów na kierownicę to gdzieś widziałam kiedyś takie solidne,dokręcane tak, że telefon na pewno by nie wypadł,ale to dawno dawno. Może jeszcze się gdzieś takie znajdzie. TO wyglądało mniej więcej tak,że była taka objemka jak do światełek i takie pudełeczko na telefon zamykane.

    • #8227
      Marex
      Participant

      null
      pewnie mówisz o takim. Mam i jestem bardzo zadowolony 🙂

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.