Sklep Prawie.PRO Forums Trening Spinning – czy polecacie jako przygotowanie do sezonu?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6777
      Cerny
      Participant

      mam w planach trochę popracować nad swoją kondycją przed sezonem rowerowym. Czy waszym zdaniem spinning jest dobrą metodą na poprawę kondycji? jeżeli tak to jak często powinno się ćwiczyć aby się dobrze przygotować do sezonu?

    • #7957
      JacekK
      Participant

      Znów temat,który nie raz już przewijał się na forum.. Jasne,że spinning jest dobrą opcją jeżeli ktoś chce się przygotować do sezonu. Jak często? jak najczęściej 😉

    • #7972
      Natalia9111
      Participant

      Za często też nie wolno .. Można przećwiczyć się

    • #7986
      Monia1996
      Participant

      Moim zdaniem spinning jest super sprawą jeżeli w nadchodzącym sezonie planuje się dłuższe wypady rowerowe. Fajnie też mieć do tego jakiś porządny rowerek.

    • #7992
      Marex
      Participant

      Fajne są takie rowerki z trybami interwałów właśnie. Ale to niestety kosztuje..

    • #7996
      AAD9
      Participant

      zamiast rowerka stacjonarnego polecam trenażer, jest zazwyczaj tańszy niż rowerek stacjonarny, równie dobrze się sprawdza przy treningach w domu i do tego można jeździć na rowerze, na którym jeździmy na co dzień, w sezonie

    • #8005
      Kamilly
      Participant

      Jeżeli zależy Ci na poprawie kondycji to polecam jednak basen i bieganie. Przynajmniej w moim przypadku najszybciej powróciłem do dawnej formy.

    • #8015
      qolarz
      Participant

      Jednak summa summarum jazda na rowerze jest najzdrowsza dla nas ( no może basen też), ale np bieganie mocno nadwyręża nasze stawy i ogólnie trzeba uważać (dobre obuwie,nawierzchnia itp) . Ja polecałbym interwały rowerowe i tyle 🙂 pozdrawiam

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.