Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe rowery limber opinie

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7284
      Monia1996
      Participant

      Hej wszystkim, od jakiegoś czasu rzucają mi się w oczy rowery Limber’a. Czy ktoś z Was miał może styczność z tymi rowerkami i mógłby polecić jakiś fajny i niedrogi model? Czytałam trochę o tej marce i podobno produkują dobry sprzęt. Ja osobiście pierwszy raz się spotykam z tą firmą dlatego mam wątpliwości

    • #7319

      Ta marka niestety oficjalnie już nie działa. Z tego co wiem to Limber robi ramy na Tajwanie. Osprzęt dają nienajgorszy. Miałem okazję testować VZ i byłem raczej zadowolony ze stosunku cena – jakość.

    • #7657
      Grzegorz74
      Participant

      Też miałem do czynienia z tymi rowerami. Ja akurat miałem SC Sport i dobrze mi się jeździło.

    • #7693
      JacekK
      Participant

      Tzn. że nie można już kupić nowego egzemplarza?

    • #7707
      Kamilly
      Participant

      http://www.limber.pl/rowery.php można jeszcze kupić nowy. Po prostu nie ma już nowych kolekcji

    • #7708
      qolarz
      Participant

      Niby stara kolekcja,a rowery wciąż wyglądają ciekawie. Ciekawe jak technicznie się sprawdzają

    • #7717
      Grzegorz74
      Participant

      gwarantuje CI,że technicznie są perfekcyjne 🙂

    • #7719
      Bolek
      Participant

      Korzystałem jakiś czas z roweru Limbera i moge powiedzieć,że tak, są dobrze wykonane,dobrze się nimi jeździ,ale akurat w moim modelu były co jakiś czas problemy z przerzutkami. Nie wiem czy to wina egzemplarza czy tak po prostu mają. Nie mam nic więcej do zarzucenia

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.