Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe rowery kellys opinie

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7140
      Natalia9111
      Participant

      Hej. Przeglądałam ostatnio oferty rowerów i wpadła mi w oko firma Kellys, wiem, że pewnie mało kto posiada lub posiadał taki rowerek,ale może jednak ktoś coś wie na temat ich rowerów? Pytam dlatego,że nigdzie nie mogę znaleźć nic o ich rowerach 🙁

    • #7889
      Cerny
      Participant

      Spotkałem się kiedyś z tym rowerem,ale nie korzystałem. Z wyglądu był okej. JEżeli uda mi się skontaktować z tą osobą od roweru to dam znać co i jak

    • #7891
      MarcinBX
      Participant

      Kiedyś miałem Kellysa Viper 10. Bardzo miło wspominam. Mega komfortowy podczas dłuższych podróży

    • #7917
      Cerny
      Participant

      Hej. Gadałem ze znajomym i powiedział mi,że jedyny problem jaki miał z tymi rowerami był związany z usterkami hamulcowymi. W sensie psuły się v-brake’i.Ale co zrobić..

    • #7920
      Marex
      Participant

      Dołączam się do tematu 🙂 chętnie poczytam opinie o tych rowerach,bo jakiś czas temu byłem bliski kupna,ale akurat sytuacja finansowa mi nie pozwoliła na zakup

    • #7927
      Grzegorz74
      Participant

      Miałem chwilę styczności z tym Viperem 10 i był taki sobie. Może to kwestia tego,że był już trochę wyeksploatowany

    • #7928
      Kamilly
      Participant

      Czy te rowerki można dostać w Intersporcie? wie ktoś?

    • #7931
      Aleksyn
      Participant

      Nie,nie ma ich w intersporcie. Nie wiem czy tych rowerów tylko w sklepach internetowych nie można zakupić

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.