Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Rower dla 7 latka

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7339
      JacekK
      Participant

      Cześć. Zbliżają się wielkimi krokami komunie i jako ojcu chrzestnemu wypada mi kupić coś droższego.. Myślałem o jakimś rowerze do 600 zł dla 7 latka. Ktoś już ma za sobą kupno roweru dla takiego dzieciaka i coś doradzi?

    • #7457
      AAD9
      Participant

      Polecam zajrzeć do decathlona, tam są nawet fajne rowery w rozsądnych cenach

    • #7479
      Monia1996
      Participant

      Dokładnie, w Decathlonie tego pełno jest, Znajdziesz coś dla dzieciaka. Ale kup coś porządnego żeby służyło młodemu/młodej na lata 🙂

    • #7496
      MarcinBX
      Participant

      noo za 600 zł to kupisz na pewno coś konrketnego. Jack Pirebike jest super, kiedyś kupowałem też w prezencie.

    • #7511
      MichałKraw
      Participant

      Krossa Hexagona Replica Ci polecam,są w wersji dla młodzików. Trochę więcej niż 600 zł CIę wyjdzie,ale to bardzo porządny rower.

    • #7518
      Monia1996
      Participant

      Michał- i to grubo ponad 600 zł.
      https://www.decathlon.pl/rower-racingboy-300-single-jr-20-id_8339604.html
      ten wygląda sympatycznie 😀

    • #7525
      JacekK
      Participant

      dzięki Wam za propozycję,ale wybrałem już coś od rometa 🙂 dzisiaj zakupiłem 🙂 pozdrawiam

    • #7528
      Kamilly
      Participant

      Też wybrałbym Rometa dla dzieciaka,niech ma coś z naszego rodzimego rynku 🙂 niech mu się tam dobrze korzysta

    • #7550
      Aleksyn
      Participant

      Romet posłuży dobre kilka lat, jeszcze jak maluch wyrośnie to będzie dla rodzeństwa albo jakiegoś innego dziecka w rodzinie, bardzo dobry wybór 🙂

Viewing 8 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.