Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Rower dla 5 latka

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7362
      MichałKraw
      Participant

      Siemka. Za 2 tygodnie wypadają 5 urodziny mojej siostrzenicy i chciałbym młodej kupić pierwszy rowerek. Niestety sam nie mam dzieci i nie wiem jaki ten rowerek ma być. W takim wieku już normalny z dwoma kółkami po bokach czy biegowy? Dzięki za rady !

    • #7439
      AAD9
      Participant

      w takim wieku myślę, że można już normalny, ewentualnie z doczepianymi kółkami z boku żeby można było je później odpiąć albo z dwoma kółkami i kijkiem z tyłu żeby podtrzymywać rowerek

    • #7555
      Grzegorz74
      Participant

      oj nie wiem, siostra kupiła niedawno rower dla swojego sześcioletniego syna i miał duże problemy żeby załapać o co chodzi z trzymaniem równowagi, myślę, że jeśli by zaczynał naukę na rowerku biegowym byłoby mu dużo łatwiej

    • #7565
      MarcinBX
      Participant

      wszystko zależy od dziecka, niektóre są bardziej odważne i lepiej od razu zakupić zwykły rowerek, ale jeśli maluch jest dość strachliwy i potrzebuje więcej czasu na poznawanie nowych rzeczy to radziłbym zacząć od biegowego

    • #7567
      AAD9
      Participant

      Jak będziesz kupował to zwróć uwagę żeby rowerek był porządnie wykonany, z dobrego materiału i żeby wszystkie ostre krawędzie były zwszlifowane żeby dziecko sobie nie zrobiło krzywdy

    • #7575
      Monia1996
      Participant

      ja z doświadczenia wiem,że maluchy szybko załapują jazdę na rowerze jeżeli mają boczne kółeczka doczepione. Ja stawiałabym na taki normalny z bocznymi kółkami 🙂

    • #7584
      Natalia9111
      Participant

      Zdecydowanie normalny. Niech się młodziak uczy jazdy,a co tam:) jesteś już zdecydowany na jakiś konkretny model?

    • #7588
      Cerny
      Participant

      Limber Boya polecam. Mojego brata chłopak śmiga bezproblemowo, a ma już prawie 6 lat.

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.