Sklep Prawie.PRO Forums Zdrowie Pomocy – boli mnie kolano od dłuższego czasu podczas jazdy na rowerze

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6330
      Monia1996
      Participant

      Tak jak w temacie. Od jakiegoś czasu przy dłuższej jeździe na rowerze na siłowni odczuwam dokuczliwy,kujący ból w prawym kolanie. Nasila się gdy prostuje nogę. Czy ktoś może miał podobnie?

    • #6338
      Natalia9111
      Participant

      a robisz rozgrzewkę przed jazdą? to może być wina słabo rozgrzanego stawu kolanowego. Ewentualnie przeziębiłaś sobie kolano i masz efekty w postaci bólu

    • #6345
      qolarz
      Participant

      tak,to może być wina zbyt krótkiej rozgrzewki lub przetrenowania,najlepiej zrób sobie teraz tydzień przerwy

    • #6350
      JacekK
      Participant

      Monia a próbowałaś jakieś maści dla sportowców? ja czasami przy różnych bólach używam i efekty są po paru minutach

    • #6359
      Monia1996
      Participant

      nie,maści nie próbowałam. Ale rzeczywiście może to być wina zbyt krótkiej rozgrzewki, czasami lenistwo nie popłaca 🙂

    • #6368
      Grzegorz74
      Participant

      Ja rozgrzewam się robiąc przysiady. Wtedy najlepiej rozgrzewają się stawy w kolanach oraz mięśnie nóg.

    • #6373
      MichałKraw
      Participant

      A ja nigdy nie robię rozgrzewki i nigdy nie miałem problemu z kolanami 😀

    • #6384
      Marex
      Participant

      Ja tak jak MichałKraw, też nie rozgrzewam się. Ale wiem,że to błąd.Powinno się chociaż chwilę robić rozgrzewkę

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.