Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Najlepsze bluzy rowerowe to…

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6708
      MarcinBX
      Participant

      Siemka. Planuje zakup bluzy rowerowej na wiosenne,wieczorne wypady rowerowe.Chciałbym żeby to było coś polarowego,ciepłego ale jednocześnie przewiewnego. Coś doradzicie?

    • #7658
      Grzegorz74
      Participant

      Podjedź do Decathlona,tak jest olbrzymi wybór takich rzeczy. DOradzą Ci też coś sensownego

    • #7662
      MichałKraw
      Participant

      Ja całe życie jeszcze w zwykłej mojej bluzie bawełnianej i jest okej 🙂 ale co prawda to prawda,polar będzie jednak najlepszy

    • #7696
      Aleksyn
      Participant

      Ja zawsze zaopatruje się w takie rzeczy albo w Intersporcie albo Decathlonie albo gdzieś w Tesco na dziale ze sportowymi łachami. Może w tych poszukaj

    • #7718
      JacekK
      Participant

      ja od dawna kupuje bluzy Rogelliego Caluso. Materiałowo są bardzo porządne, i tak jak CI zależało-oddychające. Ogólnie bardzo na plus

    • #7724
      Marex
      Participant

      Znam Rogelliego Caluso i też mogę polecić. Cenowo są bardzo w porządku,ale z tego co pamiętam nie da się kupić w Decathlonie. Trzeba zamawiać przez internet

    • #7732
      MichałKraw
      Participant

      Czego to ludzie nie wymyślą. Bluza na rower,na narty. Czapka do golfa, spodnie do brydża sportowego 🙂

    • #7734
      Grzegorz74
      Participant

      takie czasy Michał. Każdy wymaga. Życie już nie jest takie proste jak kiedyś. Co zrobić 😉

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.