Sklep Prawie.PRO Forums Kolarstwo Górskie (MTB) Na co zwrócić uwagę kupując rower górski?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6392
      K8
      Participant

      Hej, planuje w kwietniu kupno roweru górskiego, który mogłabym zabierać w Bieszczady. Uważacie,że na dosyć łagodne góry jakimi są Bieszczady potrzebuje drogiego i typowo górskiego roweru ?

    • #6407
      qolarz
      Participant

      Nie szkodzi,że łagodne, kup lepiej od razu coś porządniejszego. W Bieszczadach też potrafią być trudne warunki do jazdy rowerem . Czasem pewnie też trzeba mocniej przypedałować,bo z krzaków może niedźwiedź wyjść 🙂

    • #6426
      Natalia9111
      Participant

      Na pewno zwróć uwagę na dobre amortyzatory i opony. Polecam rowery Kross,pełna profeska

    • #6473
      JacekK
      Participant

      Warto zainwestować też aby rower miał lepsze hamulce,bo przy zjazdach z górek mogą się przydać

    • #6612
      Cerny
      Participant

      Ja polecam rower z dobrymi oponami. Powinny być porządnej firmy i dosyć grube. I zgadzam się z resztą kolegów. Dobre hamulce i amorki to podstawa 🙂

    • #6618
      MichałKraw
      Participant

      z czystym sumieniem polecam Kellysa Vipera, nieziemski rower jeżeli chodzi o strome podjazdy,korzenie i inne wymagające tereny 🙂

    • #6674
      K8
      Participant

      Dzięki Michał, oglądałam tego Vipera ostatnio. Jest na pierwszym miejscu póki co,ale prawdopodobnie jego kupię

    • #6720
      Monia1996
      Participant

      ja jakbym kupowała rower górski zwracałabym uwagę na pewno na porządne amortyzatory i solidne opony i siodełko

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.