Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe jakie ocieplacze na rower polecacie?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7178
      K8
      Participant

      Hej. jako,że jestem kobietą i zazwyczaj jest mi zimno to chciałabym zapytać jakie ocieplacze rowerowe na nogi polecacie? Nigdy tego nie kupowałam,gdzieś ostatnio przyuważyłam po prostu,że jest coś takiego na rynku i mnie to zaintrygowało. Korzystał ktoś z Was z tego?

    • #7844
      Marex
      Participant

      Cześć. Polecam Ci wybrać się do Decathlona,tam pełno tego. Dotknij,potestuj,przymierz i wybierzesz coś fajnego dla siebie.

    • #7847
      Bolek
      Participant

      Od wielu lat korzystam z ocieplaczy Crafta. Tylko jeżeli masz w planach wybrać się do Decathlona to nie jestem w stanie CI powiedzieć czy je tam dostaniesz

    • #7853
      Natalia9111
      Participant

      Nie ma ich w decathlonie. Znam tą firmę i kiedyś próbowałam je tam dosać. Niestety nie prowadzą sprzedaży produktów Crafta

    • #7867
      Grzegorz74
      Participant

      Od jakiegoś czasu korzystam z ocieplaczy Etape,dokładniej to takich na kolana i do połowy łydki. Są dosyć fajnie,nie były drogie z tego co pamiętam. Ogólnie na plus

    • #7884
      MichałKraw
      Participant

      Chyba teraz Ci się nie przydadzą,idzie lato przecież 😉 Często w lato widuje fajnie promocje tych ocieplaczy więc zainteresuj się w okolicach wakacji kupnem takich ocieplaczy

    • #7888
      Cerny
      Participant

      z Tymi promocjami masz rację. Dużo sprzętu rowerowego używanego jesienią oraz wczesną wiosną jest w lato w mega fajnych promocjach. Często sam w ten sposób się obkupuje

    • #7890
      MarcinBX
      Participant

      https://www.decathlon.pl/ocieplacze-na-nogi-na-rower-500-dugie-id_8315505.html . Polecam, nie są złe,ale rewelacji też nie ma. Moim zdaniem super stosunek cena-jakość

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.