Sklep Prawie.PRO Forums Zdrowie jakie batoniki energetyczne na rower?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7355
      Cerny
      Participant

      Hej. Planuje w tym sezonie kilka dłuższych wycieczek na rowerze, a że chciałbym trochę urozmaicić moje jedzenie podczas takich wypraw postanowiłem, że będe kupował sobie batoniki energetyczne. Wiem,że w Rossmannie mają takie batoniki,bardzo dobry skład mają,kosztują chyba 7 zł za jeden. Co Wy o tym sądzicie i jakie ewentualnie Wy jecie batoniki?

    • #7386
      Monia1996
      Participant

      Wow, aż 7 zł? trochę dużo jak za batonik. W tej cenie są w Biedronce całe kartoniki z batonikami z musli. W paczce chyba jest z 10 około. Mi by szkoda pieniędzy było 🙂

    • #7409
      Aleksyn
      Participant

      Monia, te batoniki to sam cukier niestety. Te z Rosmana znam . Mają super skład, dużo białka i pozytywnych wartości odżywczych. Tzn jeżeli mówimy o tych samych batonikach 🙂 ale właśnie koło 7 zł one kosztują

    • #7430
      K8
      Participant

      To zależy jakie się kupi. ( oczywiście nie mówię o tych z polewą czekoladową). Są też takie zwykłe,z samych ziaren i rodzynków. Ale jeszcze z ciekawości zerknę na skład jak spotkam je następnym razem

    • #7431
      AAD9
      Participant

      Najlepiej zrobić samemu, wyjdzie dużo taniej a przy okazji można dodać co się lubi

    • #7436
      Cerny
      Participant

      Masz jakieś swoje przepisy na takie batoniki? CHętnie bym poeksperymentował . pozdrawiam

    • #7438
      AAD9
      Participant

      jest dużo przepisów w necie, ale ogólnie potrzeba płatków owsianych, jajka, czegoś słodkiego (najlepiej miód) i wedle uznania bakalie, orzechy itp 🙂

    • #7446
      Bolek
      Participant

      Fajna sprawa takie batony własnej roboty. Zwłaszcza gdy doda się miód a nie tony cukru jak w tych sklepowych. Ja dodałbym do takich batoników jeszcze kruszoną gorzką czekoladę. Dodatkowa porcja zdrowej energii

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.