Sklep Prawie.PRO Forums Serwis jaki smar do amortyzatorów kupić

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7163
      qolarz
      Participant

      Witam. Planuje po świętach lekko przesmarować pewne elementy mojego roweru. Część smarów już mam,ale kompletnie nie wiem jaki smar zakupić do amortyzatorów. Nie wiem czy można to posmarować najzwyklejszym smarem. Podpowiecie coś? dzięki za odpowiedzi

    • #7500
      Kamilly
      Participant

      polecam oliwkę do maszyn. Bardzo fajna sprawa,dobrze konserwuje i smaruje. Używa się tego nawet do smarowania broni 🙂

    • #7510
      MichałKraw
      Participant

      Oliwka do maszyn niszczy uszczelki i gumę. Ja bym nie zalecał. Jak będziesz przy okazji w sklepie rowerowym to poproś po prostu o smar rowerowy. TO grosze są

    • #7521
      Grzegorz74
      Participant

      Dokładnie,też nie używam nigdy oliwki przy gumowych elementach, czy to przy rowerze czy przy zawieszeniu samochodu. Ja od lat używam najzwyklejszego smaru takiego to maszyn.

    • #7557
      JacekK
      Participant
    • #7585
      Natalia9111
      Participant

      moim zdaniem każdy o jaki poprosisz w sklepie rowerowym się spokojnie nada. Byle nie kupować za 2 zł, szarpnąć się na coś droższego

    • #7594
      Aleksyn
      Participant

      ja od wielu wielu lat używam Deo Brunoxa w sprayu. Groszę kosztuje,a jest naprawdę bardzo skuteczny. Nie wiem gdzie można go kupić,ja zawsze zamawiam przez neta

    • #7597
      qolarz
      Participant

      dobra,zdaje się Aleksyn na Ciebie i zamawiam sobie tego Brunuxa. Właśnie patrze i rzeczywiście jakies niewielkie pieniądze. A może przyda się do innych rzeczy nie tylko amorki.

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.