Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Jaki rower z silnikiem spalinowym polecacie?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6731
      K8
      Participant

      Hej. Nie wiedziałam nawet w jakim dziale umieścić to pytanie więc dałam je w ogólnym. CO sądzicie o rowerach spalinowych? czy dla osoby starszej taki rower mógłby się spisać? Jaki rower s silnikiem spalinowym moglibyście polecić?

    • #7930
      Kamilly
      Participant

      Popatrz sobie ofertę Camino Interbików. Podobno dobre mają te rowerki

    • #7937
      qolarz
      Participant

      Te Camino to polskie rowery? Kiedyś gdzieś słyszałem, że polskie rowery elektryczne są bardzo dobre

    • #7948
      AAD9
      Participant

      mam pytanie, może głupie, czy można zamontować do zwykłego roweru silnik? może coś mi się pomyliło, ale wydaje mi się, że obiło mi się o uszy, że są takie oddzielnie montowane silniki

    • #7949
      K8
      Participant

      Oglądałam kolekcje Camino i chyba zdecyduje się na coś od nich. A co do montowanego silnika to tak,podobno się da,ale dużo zachodu z tym

    • #7954
      MarcinBX
      Participant

      Kupno silnika, odpowiedniego łańcucha i przełożenie a dodatkowo montaż wyjdzie drożej niż kupno roweru z silnikiem spalinowym. Ja osobiście polecałbym kupno już gotowego rowerka

    • #7959
      Cerny
      Participant

      No niekoniecznie. Da się kupić tanio fajny silniczek spalinowy do roweru.Montaż też nie jest taki najgorszy. Moim zdaniem przy odrobinie wytrwałości silnik da się domontować i wyjdzie to o wiele taniej niż kupno fabrycznego roweru z silnikiem

    • #7964
      K8
      Participant

      Jednak nie jestem aż tak uzdolniona żeby takie rzeczy robić. Nawet bym nie dała rady niestety więc zdecyduje się na gotowy rower z silnikiem. Ale dzięki za porady 🙂

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.