Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Jaki rower na wyprawę rowerową?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6724
      JacekK
      Participant

      Witam. W najbliższym czasie mój syn ma wyprawę rowerową z klasą,ale jego rower niestety nie nadaje się w dalszą trasę. Chciałbym zrobić mój prezent i kupić nowy rower. Chciałbym żeby rowerek był uniwersalny czyli trochę szosowy a trochę do lasu. Co polecacie?

    • #7570
      AAD9
      Participant

      Na długie wyprawy najlepszy będzie cross, jest dobrze wyposażony, błotniki, bagażnik itp, a to się przydaje na wycieczkach, ale rower trekkingowy też się nada jeśli dokupisz trochę wyposażenia

    • #7602
      Monia1996
      Participant

      Też poleciłabym Ci krossa. Hexagona np, będzie zadowolony na pewno. Dorzuć mi w gratisie jeszcze jakieś pojemniki boczne na bagażnik

    • #7622
      Bolek
      Participant

      Romet Jolene 1 . Bardzo fajny,wygodny rower.

    • #7628
      Natalia9111
      Participant

      Młody to będzie zadowolony raczej z jakiegoś klasycznego górala. Może coś w tym kierunku poszukaj. A musi to być niespodzianka? nie możesz zabrać go sklepu i niech sam wybiera? 🙂

    • #7635
      qolarz
      Participant

      i co JacekK, zdecydowałeś się na coś? W sumie te propozycje w wątku są całkiem ciekawe i warte uwagi

    • #7637
      JacekK
      Participant

      Tak,kupiłem Krossa Hexagona ze względu na to,że już na forum wiele razy dobre rzeczy słyszałem o tym modelu. Po wstępnych jazdach rower sprawuje się super.

    • #7640
      Cerny
      Participant

      No i słuszny wybór. Poustawiaj tylko młodemu jeszcze porządnie przerzutki, hamulce i niech rusza w trasę. pzdr

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.