Sklep Prawie.PRO Forums Osprzęt rowerowy jaki bidon termiczny wybrać?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7137
      Marex
      Participant

      Jak w temacie. Od dłuższego czasu planuje zakup bidona termicznego na dłuższe wyprawy rowerowe. Jako, że idzie lato zależy mi,żeby mieć chłodny napitek przez powiedzmy 5-6 godzin o startu. A może styknie tylko zwykły kubeczek termiczny ?

    • #8079
      MarcinBX
      Participant

      Cześć. Myślę,że starczy ale nie kupuj takiego taniego w markecie za 10 zł. Ja od wielu lat używam KingHoffa. Nawet nie wiem czy jeszcze to produkują

    • #8088
      qolarz
      Participant

      Ja używam od dawna takiego małego termosika (około 500ml). DOstęny w każdym sklepie z AGD. Cena znikoma 🙂

    • #8090
      Kamilly
      Participant

      Znam firmę Kinghoff 🙂 Za czasów studenckich miałem od nich kubek termiczny,w którym kawę nosiłem na uczelnie. Bardzo porządne kubki i termosy mają.

    • #8099
      MichałKraw
      Participant

      Można też zainwestować w malutką przenośną torbę termoizolacyjną. W sensie nie taką na mrożonki,ale jak zabiera się czasem w podróż na kanapki. Ona tez robi dobrą robotę

    • #8109
      Bolek
      Participant

      Ja korzystam z bidona Iceberga Elite. Jest wystarczający jak dla mnie. Długo trzyma temperaturę, jest lekki,poręczny i wytrzymały

    • #8112
      qolarz
      Participant

      @Bolek, dostanę taki w Decathlonie? wstępnie poczytałem o nim i wydaje się bardzo fajny. A,że zblizają się urodziny mojej córki to przyda jej się

    • #8115
      Bolek
      Participant

      Ja osobiście kupiłem go na allegro. Nie interesowałem się nigdy czy jest w Decathlonie. Trzeba zerknąc na ich stronie. Z tego co wiem, mają skatalogowane wszystkie produkty

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.