Sklep Prawie.PRO Forums Osprzęt rowerowy Jak założyć licznik rowerowy?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6414
      MichałKraw
      Participant

      cześć. Mam pytanie o założenie licznika rowerowego. Nabyłem dzisiaj takowy i nie dostałem w zestawie nic mocującego, czy to normalne? jak mogę go domontować do kierownicy?

    • #6460
      Natalia9111
      Participant

      ja na Twoim miejscu wróciłabym do sklepu i zgosiła reklamację na brakujęce elementy. To trochę dziwne,że brakuje tych elementów mocujcych

    • #7227
      MarcinBX
      Participant

      no i jak Michał,udało się zamontować to? bo według mnie to rzeczywiście jest podejrzane,że brakuje tych elementów do zaintstalowania licznika

    • #7377
      Kamilly
      Participant

      prawdopodobnie kolega kupił licznik nieprzypinany. Są liczniki też które są przeznaczone do wkładania do przezroczystej kieszonki na rękawie.

    • #7380
      qolarz
      Participant

      Ale w bardzo łatwy sposób to idzie przerobić na taki dopinany do kierownicy. Potrzebny tylko jakiś stary uchwyt od światełka rowerowego i taśma. Jest wiele możliwości

    • #7429
      AAD9
      Participant

      Można to też zrobić taką taśmą dwustronną

    • #7451
      MichałKraw
      Participant

      hej,macie rację. Licznik nie zawiera elementów mocujących,bo to licznik taki wkładany do kieszonki. Sorki za nieporozumienie

    • #7463
      Grzegorz74
      Participant

      Dla mnie to i tak dziwne trochę. Z tego co kojarzę,to zawsze gdy kupowałem licznik taki jak Twój- wkładany to była też możliwośc podpięcia do kierownika, tzn. były te uchwyciki do zamontowania. Ale widocznie różnie produkują. pozdro

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.