Sklep Prawie.PRO Forums Trening Jak zacząć jeździć na rowerze?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6076
      qolarz
      Participant

      Cześć, postanowiłem że zacznę uprawiać jakiś ruch. Dobrym pomysłem jest jeżdżenie na rowerze. Będę spalał kalorie i jednocześnie zaoszczędzę na paliwie do samochodu. Problem w tym że nie bardzo wiem jak zacząć. Ktoś coś?

    • #7649
      Marex
      Participant

      Na początku kup dobry rower miejski. Czy masz może już jakiś który się nada? po drugie przygotuj rower do miejskiej jazdy. Zamontuj oświetlenie jeżeli nie ma,zrób sobie schowek na narzędzia itd

    • #7663
      MichałKraw
      Participant

      Zadajesz dziecinne pytania qolarz 🙂 jak zacząć? bierzesz rower,wsiadasz i jedziesz. Poowodzenia 🙂

    • #7692
      JacekK
      Participant

      Dobre podejście 🙂 a jak wygląda Twoja droga do pracy jeżeli chodzi o rower ? są ścieżki itd?

    • #7702
      MarcinBX
      Participant

      Cześć. Grunt do dobry rower,zadbaj żeby był dobrze zabezpieczony jeżeli zostawiasz go pod blokiem lub na ulicy gdy idziesz do pracy. Reszta przyjdzie sama 🙂

    • #7716
      Grzegorz74
      Participant

      niektórzy widzę na tym forum to niedługo będą zakładali wątek z zapytaniem jak wsiąść na rower… Weź po prostu rower wsiądź i jedź do tej pracy

    • #7720
      Bolek
      Participant

      Grzegorz,bez nerwów. Kolega chciał tylko zapytać pewnie jakie kroki podjąć żeby profesjonalnie podejść do tematu. I tyle

    • #7725
      Marex
      Participant

      Jak daleko masz do pracy? Może zanim będziesz jeździł trasę praca-dom-praca to pojeździj sobie troche poza miastem.

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.