Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Jak wypożyczyć Vetrilo w Wawie?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6316
      Monia1996
      Participant

      Cześć wszystkim. W październiku zaczęłam studia w Warszawie i zastanawiam się teraz jak zacząć korzystać z Vetrilo. Czy trzeba wykupić jakiś karnet ? Czy mogę oddać rower na dowolnej stacji czy muszę zwrócić go ponownie do tej, z której go wypożyczyłam? pozdrawiam

    • #6335
      MichałKraw
      Participant

      Z tego co pamiętam tam trzeba wpłacić 10 zł na początek. Rowery trzeba oddawać chyba na tą samą stację z której się wypożyczyło

    • #6343
      qolarz
      Participant

      MichałKraw wcale nie trzeba oddawać w to samo miejsce, można przejechać całą wawę i oddać w innym miejscu.

    • #6349
      JacekK
      Participant

      Teraz więcej niż 10 zł ta wpłata na początku. Chyba najlepiej będzie wejsć na strone veturilo i sprawdzić w regulaminie co i jak

    • #6355
      Natalia9111
      Participant

      a w ogóle najlepiej to kupić swój własny kochany rowerek i jeździć 🙂

    • #6364
      Monia1996
      Participant

      Niestety nie mam gdzie trzymać roweru 🙁 a co do wypożyczenia to qolarz ma rację. Można oddać w innym miejscu niż się wypożyczyło. Już założyłam sobie na portalu Veturilo. A wiecie może w jakim stanie są te rowerki? Dobrze się tym jeździ?

    • #6371
      MichałKraw
      Participant

      Zależy od roweru, ale wieszkość jeździ dobrze,ewentualnie lekkie luzy w pedałach czy coś. Powodzenia Monia 🙂

    • #6379
      Monia1996
      Participant

      Już wszystko wiem co i jak. Dzięki wielkie !

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.