Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Jak ustawić kierwnicę w rowerze?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6438
      Aleksyn
      Participant

      Siema. Mam problem z moim rowerem. Chciałem dziś trochę pojeździć,ale moja kierownica przez zimę uległa lekkiemu skręceniu. Czy jest jakiś sposób na idealnie proste ustawienie kierownicy?

    • #6447
      Grzegorz74
      Participant

      Ja zawsze ustawiam na oko,ale jak chcesz dokładniej to może poziomica? 😉

    • #6547
      MichałKraw
      Participant

      Stań s przodu, weź koło między uda i manewruj kierownikiem i sprawdzaj idealne położenie.Sposób stary ale jary

    • #6626
      Aleksyn
      Participant

      jutro spróbuje coś z tym zrobić,póki co czasu nie miałem. Nie jestem pewien,ale nie wiem czy moja kierownica nie nadaje się już do wywalenia, bo odnoszę wrażenie,że jest lekko krzywa 🙁 jutro posprawdzam co i jak

    • #6662
      qolarz
      Participant

      I jak poszło? ja ostatnio w swoim też ustawiałem właśnie sposobem Michała. Najskuteczniejsza metoda

    • #6668
      JacekK
      Participant

      Ja używam poziomicy,wtedy jest najdokładniej. Wtedy trzeba mocno poluzować kierownicę,a później ją porządnie dokręcić po wyrównaniu do poziomu.

    • #6672
      K8
      Participant

      Mi zawsze ustawia chłopak 🙂 on robi też tak,że koło między nogi i ustawia na oko. Zawsze idealnie mu to wychodzi. Metoda z poziomicą wydaje mi się trochę zbyt przesadzona,z tego sie nie strzela.

    • #6691
      Aleksyn
      Participant

      kierownica już ustawiona,dzięki za rady. Ustawiłem klasycznym sposobem, koło między uda i na oko 🙂 pozdrawiam

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.