Sklep Prawie.PRO Forums Kolarstwo Szosowe jak przyspieszyć rower

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7626
      Bolek
      Participant

      Witam. Zakupiłem jakiś czas temu kolarzówkę Trek SLR 1600 ULTEGRA 105. Jestem dopiero początkujący jeżeli chodzi o jazdy szosowe z większymi prędkościami dlatego od razu chciałbym zapytać czy jest ewentualna możliwość zwiększenia prędkości jazdy na takim rowerku? Z czym by się wiązało to przedsięwzięcie? z góry dzięki za sugestie i rady

    • #7638
      JacekK
      Participant

      Po pierwsze znajdź optymalną pozycję do jazdy. Po drugie ciśnienie w oponach. No i ćwiczenia na pewno

    • #7697
      Aleksyn
      Participant

      Trening,trening i jeszcze raz trening 🙂

    • #7715
      Grzegorz74
      Participant

      możesz jeszcze spróbować dać większe zębatki,ale to trochę ryzykowne. Można coś popsuć jak się nie ma doświadczenia

    • #7742
      Monia1996
      Participant

      Dołączam się do tematu. Czy taki zwykły rower miejski też można w jakiś sposób przerobić żeby był szybszy ?

    • #7757
      Natalia9111
      Participant

      Trzeba o to zapytać w serwisie. Kiedyś jak byłam w sklepie rowerowym to rozmawiało o tym dwóch Panów. Mówił jeden,że oddał do serwisu i mu coś własnie w mechanizmach zmieniali żeby zwiększyć prędkośc

    • #7763
      Aleksyn
      Participant

      Tak, w serwisie istnieje taka możliwośc,że zmienią mechanizmy. Sam z tego kiedyś korzystałem.

    • #7767
      Grzegorz74
      Participant

      Dokładnie,najlepiej do serwisu niech CI zrobią,ale moim zdaniem to będzie spory wydatek. Na pewno nie mniej niż 200 zł. Więc przemyśl to

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.