Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Jak przewozić rower pociagiem?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6697
      K8
      Participant

      Cześć mam do Was pytanie odnośnie przewożenia roweru pociągiem. Czy ktoś z Was może już przewoził rower? jak to wygląda, czy za rower płaci się dodatkowo i czy ewentualnie konduktor pomoże mi wnieść rower do pociągu?

    • #7798
      Aleksyn
      Participant

      Jeżeli poprosisz to pomoże wnieść. Tak za rower dodatkowa opłata. Jeżeli chodzi o samą przewózkę to w ostatnim wagonie zazwyczaj jest miejsce na rowery

    • #7814
      Natalia9111
      Participant

      Za rower trzeba kupić bilet nomalny. Niestety… Co do wagonu to różnie bywa,czasem trzeba się targać z nim w zwykłym wagonie

    • #7830
      Bolek
      Participant

      Ja nigdy nie miałem problemu z przewożeniem roweru pociągam. Miło wspominam to nawet. Z tego co wiem jak chce się pomocy od konduktora to najlepiej zgłosić to wcześniej telefonicznie

    • #7836
      K8
      Participant

      To super,bo w tym roku szykuje mi się kilka takich sytuacji kiedy będe musiała przewozić rower 🙂 czy cena za bilet rowerowy podlega też zniżce studenckiej? wie ktoś może?

    • #7838
      MichałKraw
      Participant

      Apropo biletu :
      https://www.mazowieckie.com.pl/pl/przew-z-roweru
      za darmo. przynajmniej w kolejach mazowieckich. Nie wiem jak mają inni przewoźnicy

    • #7841
      Marex
      Participant

      W kolejach dolnośląskich również możemy za darmo przewozić. Podejrzewam,że jest tak w całej Polsce. Inaczej sprawa się może mieć w pociągach intercity

    • #7845
      Bolek
      Participant

      Tam zawsze inne zasady niż normalnie…

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.