Sklep Prawie.PRO Forums Serwis jak odrdzewić rower

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7220
      Natalia9111
      Participant

      Cześć wszystkim. W tym tygodniu planuje wyciągnąć z garażu z kanału mój stary jak świat rower jeszcze z czasów szkolnych. Z tego co się orientuje to niestety jest mocno przyrdzewiały w pewnych miejscach i trzeba coś z tym zrobić. Nie planuje malować całego więc chciałabym zapytać się Was jakiego preparatu użyć do wstepnego odrdzewienia ?

    • #7288
      AAD9
      Participant

      porządnie zeszlifować rdzę i zabezpieczyć żeby znowu nie rdzewiało

    • #7444
      Kamilly
      Participant
    • #7459
      AAD9
      Participant

      Możesz popytać w sklepie, na pewno ktoś Ci doradzi jakoś skuteczny środek

    • #7469
      Natalia9111
      Participant

      No właśnie tak myślałam, żeby skoczyć do jakiegoś sklepu żeby mi doradzili, ale stwierdziłam, że pewnie doradzą mi coś najdroższego i niekoniecznie najlepszego. Ale dzięki Kamil za linka, coś tam znajdę dla siebie zawsze!

    • #7471
      Aleksyn
      Participant

      w linku od Kamila jest wszystko oprócz odrdzewiacza niestety 🙂 niestety rdza ma to do siebie,że jej niczym oprócz szlifierki i późniejszego malowania nie usuniesz.

    • #7477
      Monia1996
      Participant

      Bawiłam się ostatnio w oczyszczanie roweru z rdzy i mi wystarczyła tylko szczotka druciana i farba w sprayu. Ładnie rdza zeszła,zamalowałam później to farbą i wygląda jak nowe. No może lekko się tylko kolor odcina

    • #7481
      K8
      Participant

      Monia dobrze piszę, to nie jest żadna wielka filozofia. Nawet kobieta sobie poradzi 🙂 grunt, żeby mechanicznie było w porządku z ramą wszystko. Inaczej to trochę niebezpiecznie by było jeździć

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.