Sklep Prawie.PRO Forums Zdrowie Ile kilometrów muszę przejechać żeby zacząć spalać tłuszcz?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6990
      JacekK
      Participant

      Siemka. Mam takie dosyć banalne i może trochę głupie pytanie. Ile kilometrów trzeba przejechać rowerem żeby zacząć spalać tkankę tłuszczową? Wiem,że to chyba zależy od tego czy jestem na czczo ? podpowie ktoś?

    • #7761
      MarcinBX
      Participant

      To też zależy w jakim tempie jedzie. Ogólna zasada jest taka,że tłuszcz zaczyna się spalać po około 30 minutach

    • #7773
      Monia1996
      Participant

      Tak,jeżeli jesteś na czczo to chyba z tego co kojarze tłuszcz zaczynasz spalać po 20 minutach. Dlatego w temacie wątku lepiej napisać po jakim czasie zacznę spalać tłuszcz,a nie po ilu kilometrach 🙂

    • #7863
      Marex
      Participant

      150 km … 😉

    • #7885
      MichałKraw
      Participant

      150 to może nie.. to chyba by było trzeba prowadzić ten rower 😉 No tak jak mówisz, to trochę głupie pytanie.. Każdy organizm spala inaczej, zależne to też jest od wielu innych czynników. Pochylenia terenu,Twojej wagi,prędkości itd..

    • #7892
      MarcinBX
      Participant

      Z tą jazdą naczczo to święta prawda. Jeżeli komuś zależy na szybkiej redukcji to z pewnością jazda lub spinning przed śniadaniem

    • #7904
      Monia1996
      Participant

      Ostatnio czytałam, że gdy trenujemy na czczo narażamy się na ryzyko utraty przytomności. Nie wiem czy to prawda

    • #7913
      JacekK
      Participant

      Dzięki Monika,tak wlaśnie mi się wydawało,że to niebezpiecznie jeździć całkiem na czczo. Wstępnie ustaliłem,że żeby zacząć spalać tłuszcz potrzebuje na czczo około 30 minut 🙂

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.