Sklep Prawie.PRO Forums Osprzęt rowerowy Dynamo do roweru – co polecacie?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6667
      JacekK
      Participant

      Siemka. Uszkodziłem ostatnio dynamo w rowerze (nie pytajcie jak) i potrzebuje teraz dokupić nowe,ale niestety takiego jak miałem nie dostanę już. Macie jakieś sprawdzone modele dynama, którego z czystym sumieniem możecie polecić?

    • #8130
      Aleksyn
      Participant

      Kupuj najzwyklejsze jakie znajdziesz w sklepie. Starego nie da się już naprawić? przecież to prosta konstrukcja

    • #8165
      MichałKraw
      Participant

      Nie raz naprawiałem dynamo. Szkoda kasy na nowe. Rozbierz to i przepatrz. Podepnij kabelki później i sprawdź napięcie jeżeli masz multimetr. Jeżeli będzie nawet niewielkie to montuj znów na rower

    • #8171
      Cerny
      Participant

      Z drugiej strony pytanie czy warto sobie zawracać głowę i tracić czas jak nowe dynamo to koszt rzędu paru złotych? Ale jeżeli komuś sprawia przyjemność majsterkowanie to czemu nie

    • #8176
      Aleksyn
      Participant

      Koszt rzędu paru złotych i czas na naprawę kilka minut 🙂

    • #8178
      MichałKraw
      Participant

      Polecam dynama od Spanninga. Są bardzo dobre i wytrzymałe. Ceny też bardzo spoko

    • #8183
      K8
      Participant

      Ja bym w ogóle dynama nie kupowała. Jeżeli zależy Ci tylko na oświetleniu to lepiej już kupić ledowe na baterie. Dynami tylko dodatkowo czlowieka męczy 🙂

    • #8186
      Marex
      Participant

      Jak ktoś jest tradycjonalistą jak ja to woli tradycyjne dynamo dlatego rozumiem Jacka 🙂

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.