Sklep Prawie.PRO Forums Osprzęt rowerowy Czy wózki do przewożenia dzieci są bezpieczne?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6374
      Natalia9111
      Participant

      Cześć. Idzie wiosna i mam w planach kupno wózka takiego dopinanego żeby zabierać dziecko na przejażdżki. Co uważacie o tych wózkach? czasem widuje ludzi na ulicach z takimi i szczerze mówiąc mam ciarki jak wyobrażam sobie,że zaraz ten wózek przewróci się na nierówności lub odczepi się od roweru…. Macie jakieś doświadczenia?

    • #6376
      Aleksyn
      Participant

      cześć Natalia. Są raczej bezpieczne, wątpie,że ktoś zaprojektowałby taki wózek narażając,że może się przewrócić z dzieckiem

    • #6381
      MichałKraw
      Participant

      Mój brat kiedyś woził swoją pociechę w takim i był zadowolony. Tylko trzeba kupić wózek dobrej jakości

    • #6421
      Monia1996
      Participant

      Też kiedyś w takim jeździłam. Tzn ja tego nie pamiętam,ale widziałam swój wózek na zdjęciach 🙂

    • #6486
      Aleksyn
      Participant

      Mogę zapewnić Cię,że są bezpiecznie 🙂 moja siostra wszystkie swoje dzieci woziła w takich wózkach 🙂

    • #6520
      Cerny
      Participant

      A moze zamiast wózka jakiś fajny fotelik ? zawsze to lepsza kontrola i taniej znacznie..

    • #6535
      Monia1996
      Participant

      Też na Twoim miejscu kupiłabym jakiś porządny fotelik, na pewno kilkaset złotych zaoszczędzisz

    • #6537
      Natalia9111
      Participant

      I chyba tak zrobię,dzięki. Jak coś to możecie podesłać jakieś ciekawe oferty fotelików

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.