Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Czy ktoś kupował rower w decathlonie?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6324
      Grzegorz74
      Participant

      witam. w najbliższym czasie planuje zakupić sobie nowy rower. Z racji tego,że mam bony z pracy do Decathlona to chciałbym kupić rower właśnie u nich. czy to dobry pomysł? czy w decathlonie można kupić rowery znanych marek czy tylko ich własne wyroby? pozdro

    • #7476
      JacekK
      Participant

      no tak, w Decathlonie się znajdzie tego sporo. Ale w zasadzie to wszędzie coś znajdziesz , nawet w Auchanie czy Cerfurze zwykłym. Zwróć tylko uwagę żeby w miare dobry osprzęt był. Powodzenia w szukaniu

    • #7497
      MarcinBX
      Participant

      Jacek- kolega mówi tylko o Decathlonie,bo bony tam ma. Co do zakupu roweru to mają sporo na stanie, coś znajdziesz dla siebie

    • #7514
      Marex
      Participant

      Kupowałem już nie raz i sklep jak sklep. Spory asortyment,zawsze coś CI doradzą,pomogą. Ogólnie mega pozytywnie

    • #7517
      Monia1996
      Participant

      Trzeba przyznać, że mają duży wybór, w dodatku obsługa jest dosyć profesjonalna więc wystarczy zapytać i coś doradzą. Z tego co pamiętam jeżeli nie mają czegoś na stanie aktualnie to można sobie zamówić i odebrać za kilka dni

    • #7532
      Cerny
      Participant

      z tą obsługą bywa różnie. Czasami pomogą czasami na odwal się to wszystko. Co do rowerów to jak liczysz na coś z wyższej półki tak kompletnie to zapomnij.

    • #7542
      K8
      Participant

      Ale kogo w Polsce stać na rower za np 8 tysięcy? Zazwyczaj ludzie kupuję rowery cenowo oscylujące około 1,5 tysiąca,nie oszukujmy się

    • #7545
      MichałKraw
      Participant

      Dokładnie, moim zdaniem Decathlon i inne podobne cenowo sklepy sportowe są wysatrczające na zakup nowego roweru. Chociaż osobiście mam słabość do małych sklepików rowerowych gdzieś w małych miasteczkach Polski. Super sprawa 🙂

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.