Sklep Prawie.PRO Forums Serwis Co sądzicie o serwisie rowerowym w decathlon?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7041
      Marex
      Participant

      Siemka wszystkim. W najbliższym czasie mam w planach zaprowadzić swój rowerek na naprawę i regulację przerzutek do serwisu rowerowego Decathlon. Czy ktoś już korzystał z ich usług i może powiedzieć coś na ten temat? podejrzewam,że serwis nie jest drogi,ale chodzi mi o to żeby było robione dobrze wszystko. Dzięki za odpowiedź

    • #7447
      Bolek
      Participant

      Cześć. Serwis jak serwis. DO najtańszych nie należy tak jak wspominasz,ale nie partaczą też roboty. Ogólnie na plus

    • #7453
      AAD9
      Participant

      Hej, korzystałam już kilka razy i nie miałam zastrzeżeń, dosyć szybko naprawiaja i nie ma żadnych problemów

    • #7465
      Cerny
      Participant

      Całkiem spoko. Czasami naciągają na naprawę czegoś czego nie trzeba,ale jak człowiek stanowczy to idzie się dogadać z nimi. Ja polecam

    • #7472
      Aleksyn
      Participant

      -Ceny jak na serwis są okej
      -raczej profesjonalne podejście
      -widać ludzie z wiedzą i umiejętnościami
      -jak dobrze zagadasz dadzą zniżkę gdy serwisujesz więcej rowerów (przynajmniej u mnie się udało)

    • #7482
      K8
      Participant

      Nigdy osobiście nie korzystałam,ale mój były chłopak pracował na sklepie w Decathlonie. Z tego co pamiętam swoje rowery serwisował u nich, niby miał zniżki,bo to koledzy,wiadomo 🙂 ale był zadowolony z ich roboty zawsze

    • #7503
      Bolek
      Participant

      Jakośc usług zalezy tez pewnie od danego sklepu i miasta. W większości dobre rzeczy nich słyszę, ale gdzieś kiedyś ( bodajże w Toruniu) obiło mi się o uszy,że lipnie robią

    • #7505
      qolarz
      Participant

      A ja mam złe doświadczenia z nimi. Oddałem kiedyś rower na korby od pedałów i wycentrowanie koła. Korba była powiedzmy, że zrobiona.. pozostał delikatny luz. Koło natomiast nie zostało zrobione prawie w ogóle. Musiałem dopłacać i wtedy zrobili. Ale to było ładnych kilka lat temu,teraz mogło się coś zmienic

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.