Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Co są warte tanie rowery z bazaru?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6419
      Monia1996
      Participant

      Hej ! zaczęłam się teraz zastanawiać nad kupnem roweru. Niestety szukam czegoś na studencką kieszeń, co myślicie o tanich rowerach używanych z bazaru?

    • #6467
      Cerny
      Participant

      to zależy jaki trafisz. Ale na bazarach często można trafić fajne cacko w przystępnej cenie.

    • #6469
      Monia1996
      Participant

      a myślisz,że do 400 zł coś kupie porządnego? nie ukrywam,że zależy mi na kasie jednak

    • #6609
      qolarz
      Participant

      zależy na czym CI zależy.. jeżeli tylko rower tak do jazdy okazyjnie to uważam,że za 400 zł trafisz coś fajnego w niezłym stanie

    • #6616
      Marex
      Participant

      Jeżeli chodzi o mnie mam bardzo dobre zdanie o takich rowerach. Tylko czasem niestety można trafić na rower, w który trzeba trochę zainwestować

    • #6622
      Grzegorz74
      Participant

      Monia,kupuj bez obaw. Tylko dobrze przepatrz czy kompletny i nie pouszkadzany. Powodzenia !

    • #6627
      Aleksyn
      Participant

      i uważaj czy nie są gdzieś oznaczone tabliczka policyjną.. jest na rynku jednak dużo rowerów kradzionych

    • #6661
      qolarz
      Participant

      Tak,z kradzionymi trzeba uważać. Można się nieźle nadziać. Bo w sumie pół biedy jak skradziony gdzies za granicą.. Gorzej jak w Polsce. Jak coś kupisz daj znać 🙂

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.