Sklep Prawie.PRO Forums Trening Ból kolana po jeżdzie na rowerze – co to może być?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6801
      MichałKraw
      Participant

      Cześć Wam. Od jakiegoś czasu pobolewa mnie kolano po dłuższej jeździe rowerem. Zawsze robię rozgrzewkę,rozciąganie itp,ale nasila się to.. nie wiem już co to może być. Niby byłem u lekarza,ale mówiła,że to zwykłe przetrenowanie.. Jak Wy uważacie?

    • #7722
      Bolek
      Participant

      powodów może być wiele,najlepiej idź zrób prześwietlenie. Może masz coś z rzepką np

    • #7740
      Monia1996
      Participant

      u mnie ból kolana okazał się nadciągniętym ścięgnem . Nic poważnego,tylko musiałam się oszczędzać

    • #7752
      Cerny
      Participant

      a w jakich momentach odczuwasz ból? podczas jazdy rowerem czy np podczas wstawania z łóżka?

    • #7755
      Natalia9111
      Participant

      Weź też pod uwagę,że to może być promieniujący ból np z łydki. Ja kiedyś tak miałam i okazało się,że to była właśnie łydka

    • #7764
      Aleksyn
      Participant

      Moim zdaniem robisz zbyt słabą/krótką rozgrzewkę i później są niespodzianki.. co poradzić. Lepiej się rozgrzewaj i będzie po problemie

    • #7770
      Bolek
      Participant

      No to może też być problem rozgrzewki,zgadza się. Skoro lekarz mówił,że zwykłe przetrenowanie to też i tak może być

    • #7775
      Monia1996
      Participant

      W takim razie kolege czeka przerwa na jakiś czas od rowerka. A taka szkoda,bo idzie majówka….

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.