Sklep Prawie.PRO Forums Kolarstwo Górskie (MTB) Amortyzator rowerowy czy sztywny widelec?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6690
      Grzegorz74
      Participant

      Cześć wszystkim. Mam pytanie związane z amortyzacją rowerka. Czy do jazdy mieszanej czyli górsko,szosowej z przewagą szosowej lepiej zamontować w rowerze amortyzator czy normalny,sztywny widelec?

    • #6905
      Monia1996
      Participant

      To zależy co lubisz. Ja na Twoim miejscu wybrałabym amortyzatory. Większy komfort jazdy

    • #6931
      JacekK
      Participant

      Skoro przewaga szosowej to zamontuj widelec. Wyjdzie CIę prawdopodobnie taniej znacznie niż w przypadku amorka. TO już w sumie kwestia gustu jest

    • #6944
      Marex
      Participant

      Ja na Twoim miejscu zamontowałbym od razu amortyzator, a nóż przyda się na przyszłość jak przyjdzie jeździć po „dziurawym” terenie

    • #6985
      Natalia9111
      Participant

      A najlepiej to mieć dwa rowerki- jeden miejski drugi górski i kropka 🙂

    • #6996
      MarcinBX
      Participant

      łatwo powiedzieć Natalia 😉 kup po prostu taki jaki będzie Ci się podobał. Skoro przewaga szosowej to może trekking? Na lekkich górkach też da radę. Takie jest moje zdanie

    • #7040
      Grzegorz74
      Participant

      Wybrałem trekkinga. Była już gdzieś mowa na forum o tym modelu- Trans Siberian. Bardzo jestem zadowolony z zakupu zwłaszcza, że udało mi się ustrzelić fajną okazję za ten rowerek. Opowiem dokładniej jak się nim jeździ za jakiś czas. 🙂

    • #7043
      Marex
      Participant

      słyszałem, że dobra maszyna więc niech Ci się jeździ jak najlepiej !

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.