Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe alliexpress – czy ktoś zamawiał u nich rower?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7038
      Grzegorz74
      Participant

      cześć. Mam pytanie związane z kupnem roweru w chinach. Z tego co się orientuje to ostatnio dość popularnym serwisem do kupowania jest alliexpress. Czy ktoś z Was kupował u nich rower? Czy jest szansa,że taki rower przyjdzie w komplecie? w sensie czy nie zostanie poważnie uszkodzony w transporcie

    • #7797
      Aleksyn
      Participant

      Tam nie da się chyba kupić roweru.. Z tego co wiem tam mniejsze gabarytowo przesyłki tylko.

    • #7811
      JacekK
      Participant
    • #7820
      MichałKraw
      Participant

      ja kupowałem kiedyś rower tam. Nie było żadnego problemu,rower przyszedł taki jak w opisie. Nie było nic uszkodzone,ogólnie polecam tylko trzeba czytać komentarze o sprzedającym

    • #7824
      Cerny
      Participant

      A jak wyglądała Michał sprawa z wysyłką? Długo się czeka żeby to przyszło do Polski? I jak z cenami,jest na tyle taniej że rzeczywiście się opłaca stamtąd ciągnąc rower?

    • #7829
      Bolek
      Participant

      Moja dziewczyna zamawia tam wiele rzeczy i tak:
      1.) trzeba bardzo uważnie czytać opisy
      2.) trzeba czytać komentarze o osobie sprzedającej
      3.) uważnie obejrzeć produkt jak już u nas jest
      4.) natychmiast odsyłać jak coś jest nie tak
      Kupowała raczej małe produkty,nie wiem jak wygląda sprawa z większymi rzeczami jak rowery

    • #7832
      Monia1996
      Participant

      Pytanie czy ktoś chce jakiś chiński rower.. Uważam,że lepiej kupić normalnie u nas. Europejskie rowery są znacznie porządniejsze. A o jakim myślałeś Grzegorz?

    • #7835
      K8
      Participant

      Ja mam złe doświadczenia jeżeli chodzi o handel na aliexpress. Za każdy razem dostaje jakiegoś bubla więc ogólnie nie polecam nikomu tam kupować. pozdrawiam

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.